Citát na denPřihlášení


Uživatelů
4
Články
62
Počet zobrazení článků
279190

ÚVODNÍ STRANA

Nové fotky ve fotogalerii

Vážení návštěvni těchto stránek,

do fotogalerie přibyly nové fotky z farního dne 2016 (zde) a také z letošní pouti dětí do Jednova (zde).

 

Farní den 2016 - 26.6.2016

Ptenský farní den je možností jak se mohou farníci společně setkat a promluvit si i mimo kostel. Tradičně se začalo společnou modlitbou v kostele a poté pokračoval program na farní zahradě, kde na farníky čekalo občerstvení, scénka a hry pro děti, které byly tematicky laděny k roku milosrdenství.

 

Pouť dětí a mládeže do Jednova - 1.5.2017

Fotografie z děkanátní Poutě dětí a mládeže do Jednova, která se pravidelně koná prvního května. Ze Ptení tradičně putuje skupinka poutníků pěšky. Na programu je mše svatá, občerstvení, hry na hřišti a májová pobožnost, kterou mají poslední roky na starost poutníci ze Ptení.