Citát na denPřihlášení


Uživatelů
4
Články
59
Počet zobrazení článků
262200

Hlavní články

Pozvánka na potáborové setkání, fotky

Vážení přátelé,

na odkazu zde si můžete prohlédnout fotky z farního tábora v Protivanově 2023.

Zároveň bychom vás všechny farníky a rodinné příslušníky táborníků chtěli pozvat na potáborové setkání, které se uskuteční v neděli 24.9. a bude zahájeno mší svatou v 10:30 v kostele sv. Martina ve Ptení. Po mši svaté bude následovat promítání fotek a videí z tábora přímo v kostele. Předpokládaný konec je ve 12:00. Detailní informace si můžete prohlédnout v přiloženém plakátu.

Snímek obrazovky 2023 09 15 211220

Duchovní obnova pro děti

Děti od 6 do 13 let jsou srdečně zváni na akci Postní duchovní obnova, která se bude konat 18.března na faře v Konici. Poplatek za jednoho účastník je 100 Kč. Přihlásit se můžete na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kontaktní osoba Jana Horká - viz přiložený plakát.

Duchovní obnova pro děti 2023 03

Farní tábor 2023

Jako každý rok, tak i letos zveme děti od 6 do 15 let na tradiční Farní tábor v Protivanově, který se uskuteční v termínu 23.7. - 1.8.

Přihlašovat se můžete od 1.2. na adrese http://taborpteni.unas.cz/

Pro další informace rozklikněte přiložená plakát:

Farní tábor 2023

Děkanátní ples mládeže

Zveme Vás na děkanátni ples mládeže, který se koná 28. ledna v Suchdole - pro další informace, prosím, rozklikněte přiložený plakát.

Děkanátní ples mládeže 2023