Citát na denPřihlášení


Uživatelů
4
Články
62
Počet zobrazení článků
279185

Hlavní články

Ministrantská přespávačka na faře ve Ptení

Děkanát Konice zve děti od 7 do 13 let na "Ministrantskou přespávačku" na faře ve Ptení, která se bude konat 5. - 6. dubna 2024. Přihlásit se můžete na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další detaily k tomuto setkání si můžete přečíst na přiloženém plakátku:

prespavacka.png 3

Ples děkanátu Konice 2024

Rádi bychom vás tímto pozvali na ples děkanátu Konice, který se uskuteční v sobotu 27. ledna v sokolovně ve Vilémově. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji se slevou u Jany Horké, telefon: 723 929 937. Další informace jsou uvedeny v přiloženém plakátu.

děkanátní ples 2024

Pozvánka na potáborové setkání, fotky

Vážení přátelé,

na odkazu zde si můžete prohlédnout fotky z farního tábora v Protivanově 2023.

Zároveň bychom vás všechny farníky a rodinné příslušníky táborníků chtěli pozvat na potáborové setkání, které se uskuteční v neděli 24.9. a bude zahájeno mší svatou v 10:30 v kostele sv. Martina ve Ptení. Po mši svaté bude následovat promítání fotek a videí z tábora přímo v kostele. Předpokládaný konec je ve 12:00. Detailní informace si můžete prohlédnout v přiloženém plakátu.

Snímek obrazovky 2023 09 15 211220